Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd
Dom

Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd

Chiny Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd Certyfikaty
Handel sprzętem zakończony w marcu, zainstalowano bęben linowy wciągarki, linę stalową starannie ułożoną, sprzęt jest w dobrym stanie.

—— Zhang Zhipeng Singapur

Niezawodna jakość, ekonomiczna cena, entuzjastyczna obsługa, przyjemna współpraca

—— Earlina Adamson

Firma ma bardzo dojrzałą technologię, jakość produktu jest nieskazitelna, szczegóły umowy dobrze, czekamy na kolejną współpracę.

—— liu mingxiang

Bardzo udana współpraca, jakość towarów jest niezawodna, a obsługa posprzedażna jest terminowa.

—— Sandy Li

Im Online Czat teraz

Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : LBS
Ilość pracowników : 150~200
Rok założenia : 2010
pc Export : 80% - 90%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół
Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co Ltd, z siedzibą w mieście Shijiazhuang, prowincja hebei, Chiny, zajmuje powierzchnię ponad 80 metrów kwadratowych, położenie geograficzne jest lepsze, transport jest wygodny. Fabryka istniejących pracowników ponad 3000, ponad 600 pracowników zawodowych i technicznych, Mamy wykwalifikowanych pracowników, zaawansowane urządzenia do przetwarzania.

Nasza fabryka ma odlewanie, kucie, obróbkę przekładni, tłoczenie blach, spawanie, obróbkę cieplną, obróbkę skrawaniem i inne zaawansowane urządzenia ponad 2000 zestawów. W ostatnich latach wprowadziliśmy na rynek centrum obróbcze Niemcy CW1000, czteroosiową oś CNC, pięcioosiowe centrum obróbcze z wiązadłami, wykrawarkę CNC, dużą szlifierkę narzędziową CNC z frezowaniem ząbkowanym, dużą maszynę do wytaczania i frezowania CNC, próżniowe spawanie wiązką elektronów, Roboty spawalnicze CNC i 80 maszyn i innych zaawansowanych urządzeń przetwórczych.

Nasza fabryka przyjmuje zaawansowaną i niezawodną technologię, specjalizującą się w produkcji różnego typu wciągarek, bębnie do drutu linowego LBS, automatycznym ustawianiu liny, wciągarce wiertniczej na ropie naftowej, agregacie pompowym do przyczepy, sprzęcie siodłowym, przekładni zębatej itp., Produkty szeroko stosowane w lotnictwie, przemyśle stoczniowym, metalurgii, przemyśle naftowym, węglu, portach, energetyce wiatrowej, elektrowni wodnych i innych dziedzinach przemysłu ciężkiego. oprócz rynku krajowego, produkty z powodzeniem eksportowane do Singapuru, Ameryki, Wielkiej Brytanii i innych części Azji pcific i na zachód.

W procesie produkcji i zarządzania zawsze dostosowujemy się do rynku, opartego na nauce i technologii, opierając się na innowacjach naukowych i technologicznych, zgodnie z krajowymi i zagranicznymi najnowszymi odpowiednimi normami i specyfikacjami, stale absorbując nową technologię ulepszonego produktu badań i rozwój, aby ogólna jakość produktów nadal rosła. nasza fabryka zawsze stosuje się do celów biznesowych "uczciwość, najpierw klient", z wysoką reputacją, wysoką jakością produktów i systemu usług oraz konkurencyjną polityką cenową, aby zapewnić klientom satysfakcjonującą obsługę, z niecierpliwością czekamy na współpracę z klientami z domu i za granicą w celu ustanowienia długoterminowej stabilnej współpracy biznesowej!

Szczegóły kontaktu
Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Marie

Tel: +86 13315131859

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)